office@robottechnik.cz       +420 603 172 010   |   Česky Česká verze   English English version   Deutsch Deutsche version

Sekačky + agregáty

Pohonnou jednotku B 62 lze použít pro více nářadí - kromě sekačky také mulčovač, obraceč píce nebo zametací kartáč.

Bubnová sekačka

Základní agregát stroje B62 Vario. Zde je opět použito výrobně dražšího řešení. Celoplošný, neotočný plaz zajišťuje kvalitní kopírování terénu. Navíc je plaz vůči bubnu uložen suvně a jeho posunem lze nastavit výšku pokosu (patrně jediná bubnová sekačka - řešení je patentováno). Zvýšení pokosu mimo jiné ulehčuje práci při sečení v náročnějších terénech. 

Rám krytu bubnové sekačky je velmi robustní a odolný proti případným nárazům do překážky. Přes výplň ze speciální antistatické tkaniny vidíme při sečení přímo na nože. Výplň lze lehce z rámu vyjmout a ve vodě očistit.

Vlastní sečný talíř  je vyroben z ocelového plechu bez jakýchkoliv prolisů. (Od těch jsme ustoupili a raději zesílili plech). Talíř je velmi jednoduše demontovatelný pro případnou výměnu. A jako kritický díl každé sekačky je tak velmi levný.

Foto
Detail sečného talíře
Foto
Rám krytu
Foto
Sečný buben

Mulčovač - vyžínač

Náš mulčovač lze využít i jako vyžínač náletů či buřeně. Toto řešení je unikátní a hlavně opravdu funkční. Bez výměny agregátu nebo celého stroje má uživatel k dispozici pouhým sklopením krytu oba plně funkční stroje. 

galerie mulčovač

Pro vyžínání je kryt otevřený.

galerie mulčovač

galerie mulčovač

Pro mulčování máme přední kryt zavřený

galerie mulčovač

Obraceč sena

Obraceč píce je kombinovaný se zametacím kartáčem. Oboji je pouze jeden agregát, což je cenově výhodné. Kartáče vyměníme za obracecí prsty, doplníme plaz a stroj je připraven zametat, nebo obracet seno. Kryt je možné použít ze sekačky. 
foto obraceč

foto obraceč

Zametací kartáč

Stroj splní veškeré požadavky kladené na kvalitní jednoúčelový stroj a přitom za cenu jednoúčelového stroje získáte stroj doplnitelný o další agregáty (sečení atd).  
V oblastech, kde není běžné velké množství sněhu je použití kartače často vhodnější a účelnější, než sněhová fréza. Náš zametací kartáč je vhodný i pro profesionální úklid chodníků. Směr odhozu ovládán od obsluhy. Příčné kopírování zajištěno pomocí dvou koleček přímo na kartáči.
Vyšší otáčky kartáče umožňují odmetat čerstvý sníh cca do 10 cm vrstvy.!!
Záběr stroje 62 cm, 2 rychlosti vpřed.
Šípový vzor kol umožňuje dobrou průchodnost stroje ve sněhu.
foto kartáč

foto kartáč