office@robottechnik.cz       +420 603 172 010   |   Česky Česká verze   English English version   Deutsch Deutsche version

Malotraktory

Jednoosý malotraktor ROBOT

ROBOT je malotraktor nové generace. Několik nových, originálních řešení je chráněno jako průmyslový vzor. Ze známých prvků byly vybrány vždy ty, které splňují nejvyšší nároky. Konstrukce je schopná přenášet vysoký výkon i v náročném profesionálním nasazení. Stavebnicový systém umožňuje splnit požadavky velmi širokého okruhu zákazníků.

Hlavní přednosti

Robustní základ

Velmi robustní základní jednotka s vysokou účinností je základem pro všechny variace.

Záruka

Na důležité díly poskytujeme až 10 let záruku i bez nutnosti pravidelného servisu.

Stavebnice

Stavebnicový systém umožňuje k libovolné sestavě přidat jakékoliv vylepšení z nabídky.

Nezávislost

Nezávislé ovládání pojezdu, nezávislé ovládání nářadí. Spousta druhů aktivního i nepoháněného nářadí.

Proč právě robot

Jednoosý malotraktor nové generace vychází z dlouhodobých provozních zkušeností. Vývoj stroje probíhal v devadesátých letech a vycházelo se z jasně stanovených a náročných požadavků pro jednoosé malotraktory. Ty nelze splnit mnoha způsoby. Výrazně pomáhala skutečnost, že veškeré dosud používané konstrukční řešení malotraktorů jsou ve výrobě již mnoho let. Jejich jednotlivé klady a případně i drobné nevýhody jsou dlouhodobě prověřeny mnoholetým provozem. Snahou konstruktérů bylo porovnat většinu těchto známých strojů a vše pozitivní aplikovat do konstrukce nové jednotky.

Cenová nabídka

Ceny některých akčních sestav najdete na našem e-shopu. Ceník je rozsáhlý a skládá se z jednotlivých komponentů, které se bez základní znalosti stroje ne vždy podaří správně sestavit, proto jej na stránkách nemáme. Nejlépe nás kontaktujte e-mailem s nastíněním předpokládané užití stroje a my Vám doporučíme nejvhodnější sestavu i s cenami. K tomu samozřejmě přiložíme i kompletní ceník. Ten Vám na vyžádání zašleme i bez konkrétní nabídky.